V pondělí 1.4.2026 pojedeme linkovým autobusem v 8:17h do Oslavan, odkud půjdeme pěšky do Ivančic. Po cestě bude možnost se vykoupat a opéct si špekáčka případně jakoukoli jinou dobrotu co si děti přinesou. Předběžný návrat na oběd ve 12:45h. Výuka bude tedy zkrácená do doby návratu. S sebou: pohodlnou obuv, plavky, ručník, pití, svačinu, špekáček ( cokoli co si děti chtějí opéct), opalovací krém,25kč na autobus a drobné kapesné.
Hlavní 71
664 91 Neslovice